סיוע לילדים בלמידה ומיקוד: שימוש ב-NeurOptimal® Neurofeedback

 
תרחיש נפוץ בהרבה משקי בית הוא ילד שנאבק בשיעורי הבית והתסכול של ההורה עולה. הילד מביע קושי לחשוב ולהרגיש מוצף, בעוד ההורה דורש השלמה לפני שהוא מאפשר זמן פנאי כלשהו. הדיבור העצמי השלילי של הילד מחזק תחושות של חוסר התאמה וחוסר יכולת לעמוד בקצב של אחרים.
 
אם את/ה יכול/ה להתייחס למצב זה, שקול/י לחקור את NeurOptimal®. תוכנית אימון מוח זו בת 33 דקות היא מיוחדת מאוד וניתן לעשות אותה תוך כדי הכנת שיעורי בית, האזנה למוזיקה, צפייה בסרט, משחק באייפד/טלפון או פשוט בזמן מנוחה . באמצעות שימוש ב-Dynamical Neurofeedback®, NeurOptimal® מתקשר עם המוח על ידי שיקוף חזרה של מה שזה עתה עשה, מה שמאפשר למערכת העצבים המרכזית (CNS) ללמוד להבחין במה שהיא עושה בכל תרחיש בחיים.
 
נוירופידבק דינמי יכול לעזור במהירות של שיעורי בית, חוסר ביטחון עצמי, חשיבה מהירה, דיאלוג פנימי, ביצועים תחת לחץ ועייפות נפשית. על ידי חיקוי השפה שהגוף שלנו משתמש בו באופן טבעי, נוירופידבק דינמי® מזכיר למערכת העצבים המרכזית איך זה לתפקד בשיא הכושר, וכתוצאה מכך לשינוי אישי. שינוי אישי מוביל להגברת הפרודוקטיביות, יעילות וגישה חיובית בזמן ביצוע משימות.
 
אולי אתה חושב, "אבל לילד שלי יש לקות למידה כמו דיסלקציה, דיסקלקוליה, ADD, ADHD, אוטיזם, הפרעת עיבוד שמיעתי או מצבים אחרים." נוירופידבק דינמי® נועד לאמן כל מוח להיות גמיש יותר, לתקשר טוב יותר עם עצמו ולתפקד בכל אתגר חיצוני או פנימי. כאשר המוח גמיש, הוא יכול להיות יעיל ככל שהאדם יכול להיות, ללא קשר לאבחנה כלשהי.
 
הידעתם של-5-9% מהאוכלוסייה יש לקויות למידה, דיסלקציה פוגעת ב-15% מהילדים בגיל בית הספר, ובשנת 2020, 9.4% מהילדים בארה"ב אובחנו עם ADHD*? ®נוירופידבק דינמי יכול לעזור להתרחק מאי נוחות ולאמן את האדם להגיב בגמישות ובחוסן.
 
נוירופידבק דינמי מאמן את המוח לנוע בצורה חלקה פנימה ומחוץ לפעילויות, בין אם זה התמקדות, הקשבה, הרפיה, ביצוע, שינה או התאמה רגשית לנסיבות ספציפיות. התוכנית פועלת על ידי אימון מערכת העצבים המרכזית לזהות שינויים עדינים במונחים של DIFS (משך, עוצמה, תדירות ותזוזה) המתרחשים באות החשמלי במוח ולמידה להגיב לאותן שינויים.
 
זה כמו גלישה באוקיינוס, שבו גלים מייצגים מערבולות, והגולש חייב לנווט את הגל על ידי כיפוף רגליו, תנועה ימינה ושמאלה, מתיחה קדימה ומציאת נוחות בזמן השהייה על הגלשן. המוח זקוק לאותה גמישות וחוסן תוך כדי ניווט בתוהו ובוהו החיצוני והפנימי של החיים.
 
נוירופידבק דינמי מתאים לכל גיל, מגדר, אבחנה או סימפטומים. זה עובד על ידי אימון ה-CNS להתרחק מאי נוחות, לעצור התנהגויות ישנות ולעבור בצורה חלקה למקום נוח יותר וכל זה באופן טבעי לחלוטין!.
 
אם אתה מוכן לנסות את נוירופידבק דינמי NeurOptimal® עבור ילדך, חקור את תוכנית אימון המוח המיוחדת הזו בת 33 דקות וראה כיצד הלמידה, המיקוד והשינוי האישי של ילדך משתנים.
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן