נוירופידבקכשם שצלם מעביר את עדשת המצלמה מתצוגה מעוותת ומטושטשת של אובייקט לתצוגה ברורה של אותו אובייקט, ללא שינוי, כך גם האדם שעובר אימון מוחי יומיומי בעזרת הנוירופידבק עובר מנקודת מבט נוקשה, מעוותת או מטושטשת יותר של נסיבות חייהם לפרספקטיבה לא מעוותת, ברורה ומורכבת של העולם בכללותו. נעלמו הדאגות, הטינה, הפחדים והספקות. נקודות המבט המעוותות הללו מוחלפות בסקרנות וביטחון אמיתיים ובברירת מחדל חדשה לנכונות לתת לאנשים ולנסיבות החיים את היתרון של הספק.

 

בתחילה, שום דבר ואף אחד מסביב לאדם לא השתנה, אבל התפיסה שלו לגבי הכל עלתה הילוך, וזה משנה את האדם עצמו מבפנים החוצה. הוא מרגיש טוב יותר. מנקודת מבט חדשה זו, האדם הרגוע מתחיל להתממשק בתוך מערכות היחסים והאחריות שלו בקלות ובזרימה חדשה, והכל, בתורו, מתחיל להגיב ולהשתנות סביבו. הוא הופך לסוכן השינוי בחייב, במקם העבודתו, במשפחותו. עבודת התיקון שלו במערכת העצבים שלו מתחילה להתגלגל החוצה אל תחום ההשפעה שלו. כל זה פשוט על ידי הצבת החיישנים על ראשו מדי יום, ללא צורך במתרגל.

 

כאשר יש לנו תרגול יומיומי ארוך טווח של אימון מוחי עם מערכת נוירופידבק NeurOptimal®, אנחנו פשוט לא רואים דברים באותה צורה יותר. אנחנו לא יכולים. מחשבות שליליות כבר לא חודרות, כי מושא המבט שלנו נראה לאחרונה דרך עדשת תפיסה רעננה ששונתה באופן חיובי פשוט על ידי הרגעת מערכת העצבים המרכזית. אז אנחנו רואים הכל בצורה ברורה יותר והכל נראה הרבה יותר קל מאשר כשהמערכת שלנו לחוצה.

 

עדשה רעננה זו מחוזקת על ידי תרגול אימון יומיומי. אימון מביא ישירות להרגעה של מערכת העצבים המרכזית וכל איטרציה של האימון מוסיפה מידע חדש לגוף הידע שיש למערכת העצבים המרכזית על עצמה. זה נותן רמה נוספת של רוגע ומורכבות למערכת עם כל חוויה.

 

ככל שמערכת העצבים המרכזית (CNS) יודעת על עצמה יותר כך היא נעשית רגועה יותר, ועוד ועוד, כשהיא מואצת בתהליך ההתארגנות עצמית. מנקודת מבט זו החיים פשוט מרגישים קלים ונוחים יותר. אתה מתרחק בצורה חלקה ממערכות יחסים וחוויות שמעניקות לך תחושת אי נוחות ומתחילים לזרום לטריטוריה חדשה ולא ידועה עם תחושת רוגע שמאפשרת סקרנות ופליאה. אתה שם לב יותר. אתה שומע יותר. אפשר להקשיב בתשומת לב. יכולת הקשב שלך גדלה. אי אפשר להכניס אותך לוויכוח. אתה יכול לראות את חלקך בכל קונפליקט נתון ואתה יכול להשתמש בזה כדי לפרק כל מצב שעלול להיווצר.

 

האימון מאפשר למוח לרפא את עצמו, וזה אומר שהוא מסוגל להתארגן ולהתייצב. כשהמוח מרפא את עצמו הוא תמיד נע לעבר יציבות ומורכבות. מה זה אומר? זה אומר שאנחנו מוצאים את עצמנו מרגישים יותר יציבים ופחות תגובתיים. אנו מוצאים את עצמנו פתוחים יותר לשינוי ואנחנו צופים באמונות מגבילות מתמוססות. אם נמשיך להתאמן נוכל לבסס מחדש את הרמה השלישונית של הקוגניציה ובאמת להתחיל לראות את ההתנהגות שלנו ויש לנו את הכישורים לשנות את עצמנו בדרכים משמעותיות שמשפרות את חיינו. עם מערכי המיומנויות המתוחכמים הללו אנו מסוגלים לפרק כל מצב נתון. אנחנו נעשים כל כך מחויבים להרגיע את המערכת שאנחנו לא רוצים יותר לעסוק בקונפליקט ואנחנו מובילים במודל של התנהגות זו. אנשים מתחילים להסתנכרן עם השלווה שלנו והם לא יכולים לגרום לנו להסתנכרן עם המערכות הלחוצות שלהם. זה הופך לסוג של כוח על.

 

אם ממשיכים באימון מוחי, תהליך הארגון העצמי נבנה על עצמו ונוכל לקחת את עצמנו ממחסור לקו הבסיס ומקו הבסיס לביצועי שיא ומשם היישר החוצה למחקרים של תודעה מורחבת. אין גבולות לכמה רחוק אתה יכול לקחת את עצמך אם אתה מוצא את המשמעת לאימון מוחי יומי עם NeurOptimal®.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן