תחומי יישום בשיטת הנוירופידבק הדינמי

תחומי טיפול עם הנוירופידבק הדינמי

הנוירופידבק הדינמי פועל באופן גלובלי, כלומר, שכל אזורי המוח מאומנים. איזון מערכת העצבים שלנו שביר, וחווה מדי יום: לחץ,  עייפות, מתח, , תאונות ומחלות גורם לו לאבד את היכולת לשליטה לוויסות עצמי. ההפרעות שמופיעות יכולות להיות כרוניות!

היישומים ותחומי הטיפול מרובים ומגוונים, מאחר והם המתערבים על כל הסימפטומים הנפשיים והפיזיים, הנגרמת על ידי חוסר ארגון ותפקוד של מערכת העצבים ובפרט מערכת העצבים המרכזית. אין צורך לבצע אבחנה.

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

ביצועים קוגניטיביים (מנטאליים)

תשומת לב, ריכוז, זיכרון, תפיסה, יצירתיות, חיזוק הדימוי העצמי וביטחון עצמי וכו '

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

מצב הרוח

מתח, חרדה, פחדים, מצבי דיכאון, עמדות שליליות, טראומה פובית וכו '.

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

התנהגותי

תוקפנות, התעללות מילולית, אלימות פיזית, כעס, אימפולסיביות, הפרעות התנגדות, סחבת, היפראקטיביות, הפרעה אובססיבית-כפייתית, אוטיזם וכו '.

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

הפרעות למידה

דיספפסיה, דיסלקציה, דיסגרפיה, דיספרקסיה, דיסקלקוליה, הפרעות שפה, הפרעות מוטוריות וכו '.
Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

פיזיולוגי

בעיות שינה, נדודי שינה, כאבי ראש, מיגרנות, עייפות, עייפות כרונית, כאב, כאב כרוני, אפילפסיה ועוד..

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

קוגניטיבי

הפרעות זיכרון, זיכרון לקוי, חוסר ריכוז, חשיבה לא מאורגנת, הפרעות קשב וריכוז  וכו '.

השינויים הנצפים ביותר מהמפגשים הראשונים

כיצד אפשרי התרחשות של שינויים כה רבים בתחומים מגוונים כל כך?

מגוון ההישגים בשיטת טיפול הנוירופידבק הינו רחב. ניתן להבין זאת מאחר והמוח שלנו הוא השולט, ישירות או בעקיפין, על כל המערכות של הגוף שלנו.

נקודת הכניסה של השיטה היא ברמה הבסיסית ביותר של הגוף, הפעילות החשמלית של המוח. 

 

פעילות זו נמדדת ומעבירה מידע למוח על תפקודו. כאשר הרגולציה של פעילות מוחית כבר לא נעשית, או באופן חלקי או פגום, מערכת העצבים שלנו פועלת יותר ויותר על פי דפוסים קבועים, מיצרות לולאות נוירונים שהפכו לבלתי מועילים או מזיקים.  וויסות עצמי של מערכת העצבים המרכזית והמוח (שמתקשר עם שאר מערכות הגוף), מאפשר לכל המערכת הפיזיולוגית, הרגשית והקוגנטיבית לעבוד טוב יותר, על פי יכולותיו.

 

גם אם אנשים מגיעים עם מגוון קשיים ,  ההשפעות החיוביות הראשונות של הפגישות הם לעתים קרובות יותר רגיע, יותר אנרגיה ושינה טובה יותר, משהו טבעי וברור מתרחש ללא מאמץ.

זה ממש כמו חדר כושר לאימון המוח. תחשובו על NeurOptimal ® כמורה מדיטציה אישית, או מורה לריקוד או לאומנויות לחימה ואפילו לפיזיותרפיסט, אשר מדגיש, מעצב ומתקן בזמן שאתה מתאמן. עם התקדמותך, רמת הקושי עולה באופן אוטומטי. עם תרגול, "הכושר" והיכולות שלך משתפרים ונעשים חלק יותר באופן טבעי , ועוזר לך להיות יעיל/ה יותר בחיים האישיים והמקצועיים שלך.

 

שיטה זו אינה טיפול או מעקב רפואי. בשום אופן אינו בא כתחליף לטיפול רפואי או לנטילת תרופה. חובתכם להתייעץ עם הרופא שלכם במידה ואתם מרגישים שניתן להפחית או להפסיק טיפול רפואי או נטילת תרופות.

 

לא מתבצע שום אבחון , לא ניתן גם לצפות או למדוד מראש על תוצאות סופיות , שכן כל אחת הינו ייחודי, מאחר ושיטת האימון משתמשת במשאבי המוח שלך.

 

דילוג לתוכן