עדויות

מה הלקוחות אומרים

ניתן למצוא ברשת דוגמאות  ועדויות רבות על אנשים שחוו שיפור אמיתי בעזרת שיטת הנוירופידבק. יש גם עשרות מחקרים מדעיים שנעשו אשר הוכיחו את יעילותו. יש גם התלהבות אמיתית בקרב מדענים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות לגבי התוצאות המתקבלות, במיוחד בתחום הפרעת קשב וריכוז עם או בלי היפראקטיביות (ADHD).

 

הנה כמה עדויות מתוך אלפים של אנשים אשר חוו שיפורים.

אפילפסיה
אורלי אישה בת 23, סובלת מהתקפים אפילפטיים בשבוע. אחרי 6 מפגשים, היא עושה רק אחת או שתיים. לבסוף, ההתקפים פסקו לחלוטין. כבר שנתיים המשברים לא חזרו.
אורלי
הפרעות תקשורת וביישנות יתר
אושרית בת 12 עם הפרעת תקשורת שהתבטאה בניתוק תקשורתי כמעט מוחלט עם הסביבה (מלבד האמא). לאחר מספר מפגשים, היא החלה לתקשר להתבטאות עם קרוביה ומשפחתה לאחר מכן עם חברותיה לכיתה והמורות. אפילו המאמנת שבתחילת המפגשים לא שמעה את קולה שוחחה איתה. הוריה ומשפחתה נדהמו לראות את השינוי שהתחולל אצלה. המתח הנפשי ירד תוך חיזוק דימוי ובטחון עצמי.
דנה
הפרעות שינה וריכוז חמורות
רונית בת ה- 29 סבלה שנים רבות מהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות ובעיקר בהפרעות שינה חמורות. היא ספרה ששנים רבות היא לא מצליחה להירדם כמעט כל הלילה ונרדמת רק לשעה או שעתיים למרות מגוון סוגי הטיפולים התרפיות והתרופות שהיא נטלה. אחרי שתי מפגשים באותו יום עם הפרש של כמה שעות, היא חזרה לאחר שבוע למפגש נוסף בהתרגשות וספרה שבפעם הראשונה מזה שנים היא נרדמה כל השבוע בשעה 23:00 עד הבוקר.
רונית
פחדים
רבקה בת 28 נכשלה מספר פעמים במהלך מבחן הנהיגה. היא מספרת שהנהיגה שלה טובה אך נבהלת מתנועת המכוניות והולכי רגל. לאחר 5 מפגשים מורה הנהיגה אינו מזהה אותה. היא נוהגת בביטחון ובקלות. אחרי המפגש השישי היא הרגישה מוכנה לגשת למבחן ועוברה את הטסט בהצלחה .
רבקה
קושי בשינה
הפרעות שינה גברת רוט סבלה במשך שנים מהפרעות שינה קשות, שהתבטאו בסיוטים, התעוררויות רבות עם קושי להירדם לאחר מכן. אחרי כמה מפגשים, היא החלה להירדם מוקדם יותר ומהר יותר וגם לישון כל הלילה בלי נדודי שינה. בנוסף היא מדווחת שהיא ממוקדת ויעילה יותר במהלך היום וגם מרגישה שלווה יותר.
גב רוט
היפראקטיביות / ריכוז / זיכרון
גברת ח 'לא יכולה לסבול יותר לחפש אחר מילותיה, ולשכוח יותר מדי דברים במהלך היום. אחרי 5 מפגשים היא מרגישה הרבה יותר ממוקדת ויותר "בהווה", מרוכזת יותר. זה מקל עליה מאוד בעבודתה ובחיי היום יום
לאה
היפראקטיביות / ריכוז / זיכרון
הילד הקטן בן 5 שבנוסף להיות מאוד נסער ולא רגוע, הוא לא יכול היה לספר להוריו את היום שעבר בגן ועוד פחות מכך לספר את הסיפורים או פרשת השבוע. אחרי 3 מפגשים הגננת שמה לב שהוא הרבה יותר רגוע, הוא הצליח לשבת ולהקשיב לסיפור עד הסוף, הריכוז שלו השתפר. בפגישה השביעית ולשמחה הרבה של הוריו התחיל לספר את פרשת השבוע בשולחן שבת
אילן
הפרעות של קשב, ריכוז מלווה בכעס
דוד בן ה- 6 סבל מהפרעת קשב וריכוז המלווים בהתפרצויות זעם. לאחר המפגש הראשון התפרצויות הזעם והכעס נעצרו לחלוטין. בהמשך האימונים הקשב והריכוז השתפרו באופן ניכר. הוא הצליח גם לבטא מילולית את רגשותיו תוך שליטה עצמית ורוגע. ד׳ גם כן השתפר בלימודים.
דוד
רגישות יתר
מר ג 'במפגש הרביעי אומר שהוא משתלט על רגשותיו. האימפולסיביות פינה מקום לנקוט צעד אחורה ולשחרר. הן באירועים יומיומיים והן ביחס לאחרים, ומרגיש רגוע יותר.
אורי
דילוג לתוכן