ספורטאים מעידים

עדות ספורטאי העל.

תוכלו למצוא המלצות ודוגמאות רבות באינטרנט של אנשים שביצעו שיפורים אמיתיים. ישנם גם עשרות מחקרים מדעיים שהראו את היעילות של שיטת נוירופידבק. 

יש גם התלהבות אמיתית בקרב מדענים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות מהתוצאות שהתקבלו, במיוחד בתחום הספורט בו יותר ויותר ספורטאים ברמות גבוהות ודיסציפלינות מגוונות מאוד משתמשים ב- Neurofeedback.

 

הנה תמצית קטנה.

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי
"Neurofeedback הוא עתיד הספורט התחרותי. זה עזר לי להתמקד ולהישאר רגוע למרות הלחץ. "
Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי
Richard Faulds
מדליית זהב באולימפיאדת סידני (2000)
"אני חושב שכל התחרויות דורשות ריכוז. מכישלונות לתחרויות שינון ומגולף ועד ירי יונים מחימר, אלופי המחר יצטרכו לחדד את דעתם בעזרת נוירופידבק. איש הספורט שמתעלם מהטכנולוגיה המהפכנית הזו יפסיד. "
Dominic O’Brien
World Memory Champion
"ספורטאים רבים נשבעים על ידי נוירופידבק ואומרים שזה משפר את הביצועים שלהם. ביניהם אלופת הטניס מרי פירס וגולשת מדליות הזהב האולימפית הרמן מאייר, שלא לדבר על השחקנים השונים בקבוצת הכדורגל האיטלקית שזכתה בגביע העולם 2006. מטרת הנוירופידבק שהופכת ליותר ויותר פופולרי בקרב אנשי מקצוע וחובבים כאחד הוא לאמן את המוח כך שספורטאי יוכל להישאר ממוקד בתחרות.
Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי
D.T. Max
עיתונאי ב Men’s Vogue
ארבעה שחקני כדורגל מנבחרת האיטלקית עברו אימונים נוירופידבק אינטנסיביים לפני מונדיאל 2006. אלסנדרו נסטה, אלברטו ג'ילארדינו, ג'נארו גאטוסו ואנדראה פירלו קיבלו מפגשי נוירופידבק כדי להגדיל את "יכולת הריכוז והתנגדות הפסיכולוגית שלהם ללחץ", בחדר שמצויד במיוחד עבור AC מילאן בשם "חדר המיינד".
Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי
צ'לסי FC וריאל מדריד רכשו לאחרונה את אותה טכנולוגיה
דילוג לתוכן