אודות

אודותנו

מכון נרוסנס NEUROSENSE הינו המרכז הרשמי להכשרה ולימודי אימון מוחי בשיטת הנוירופידבק דינמי בישראל. המכון פתוח גם לקהל הרחב לאימוני מוח.

אודות מנהל המרכז

כאדם יוצא  מענף התעשייה, טכנולוגיה ויזמות, הפעילות שלי התמקדה עד כה בעיקר בפרודוקטיביות ושיפור התפוקה, תמיד עניין אותי מה אוכל לעשות כדי להתעלות על עצמי, להגיע לקצה גבול היכולת, לשפר ולהשתפר. בזכות רעייתי, פסיכותרפיסטית ידועה, גיליתי עולם נפלא של מדעי הנפש, של היבטים התנהגותיים, נפשיים ופתולוגים. אך מעל לכל, את הכלים והתרפיות הנובעים מתוך מטרה אנושית עמוקה של הקשבה, כבוד ועזרה לזולת להתגבר על קשיים ולשפר את חייו. מה שהוביל  אותי לדיסציפלינות של צמיחה אישית ואימון אישי .


החשיפה שלי לנורופידבק הדינמי™ ומערכת הגאונית נרופטימל® הנה עבורי התגלות של ממש, ומהפכה אמיתית. מה יותר אלמנטרי מאשר לגרות, באופן טבעי לחלוטין וללא מאמץ, את מערכת העצבים המרכזית שלנו, מושב שליטה של כל הווייתנו. מידי יום אנו עדים לשינויים,  הישגים ושיפורים מדהימים בקרב אנשים רבים שהגיעו להתאמן במכון מסיבות מגוונים מאוד.


ולכן בתור נציג, נפלה בחלקי זכות גדולה להכשיר מאמנים חדשים רבים למערכת נרופטימל ®  הנפלאה  אשר נותנת גם לי את ההזדמנות להיות שחקן פעיל על מנת לעזור להפחית את הסבל ולשפר את איכות החיים לכמה שיותר אנשים.

אני עומד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לפעולה של  נרופטימל®, חוויית הלקוח, כמו גם בתמיכה בהכשרה ורכישת המערכת.


שפה: עברית, צרפתית, אנגלית

נוירופידבק
דילוג לתוכן