מהלך המפגש

מה הפעילות המתבצעת במהלך המפגש?

במהלך האימון כל מה שעליכם לעשות הוא לשבת בנוחות, להאזין למוסיקה או לצפות בסרט. אינכם מתבקשים לעשות כל מאמץ, להתרכז או להכריח את עצמכם לשמוע או לראות. אתם יכולים לעצום את העיניים ואפילו לישון. בזמן הזה, המוח קולט איתות (משוב) קולי שמעודד אותו לחזור לשליטה ולארגן את עצמו מחדש. אין צורך באבחון.

תדירות ומספר מפגשים

אין תשובה סטנדרטית כי מערכת העצבים המרכזית של כולם היא ייחודית. יש שירגישו טוב כבר באימונים הראשונים: שינויים יכולים לקרות מהר מאוד ושינויים אלה יובילו לאחרים. עבור אחרים זה עשוי להימשך זמן רב יותר, אין כללים.

מניסיון, המאמנים מצאו שקצב של שני מפגשים בשבוע (או יותר) יכול להביא לשינוי מוקדם ומהיר יותר אך זה נשאר קצב אידיאלי.  קצב אחר יכול בהחלט להיות אפשרי. כמו מפגש אחד בשבוע. שינויים עשויים להיות איטיים יותר, אבל זה יכול גם לעזור לקבל את הרעיון כי תהליך השינוי יכול לקחת זמן.  אנחנו נותנים לעצמנו יותר זמן לגלות את ההבדלים בין שבוע אחד למשנהו.

אין מספר קבוע מראש של פגישות.  במהלך המפגשים ניתן לעקוב אחרי השיפורים, לראות אם היעדים שאנו רוצים להשיג, ואם אכן הושגו, ולראות מה עדיין רוצים אנו להשיג ולשפר.

Dynamical Neurofeedback נוירופידבק דינמי

התאמה וגיל לאימון בנרויפידבק הדינאמי

באופיו הלא פולשני והמתקדם, נוירופידבק דינמי מתאים לכל הגילאים, החל בילדים צעירים לקשישים, וכן לאנשים עם מוגבלויות.

כלומר כל אחד שרוצה לשפר את איכות החיים שלו ולשנות קשיים והרגליים שליליים ולשפר ביצועים. יש גם תלמידים/סטודנטים הבאים לאימון לפני תקופת מבחנים או אנשים שרוצים להתכונן לראיון עבודה או כאלה שמעוניינים להשתפר ולהתייעל בתחום המקצועי ו/או מסחרי או לנאום לפני קהל.

משך המפגש

המפגש כולו נמשך כשעה כאשר משך החיבור הוא 33 דקות. זמן זה הינו זמן האופטימלי של "פעילות" אפקטיבית ע"מ לאפשר למוח להתארגן מחדש.

תפקיד המאמן

תפקידו של המאמן הוא לקבל את פניך וללוות אותך, ליצור מקום שבו אתה מרגיש חופשי ובטוח.

המאמן מסייע להגדיר את היעדים שהגדרת לעצמך (באמצעות מעקב אחר גיליונות וכלים אחרים), וכן מעריך את ההשפעות בין שתי מפגשים.

 

הוא מסייע לך בנוכחותו, בהקשבה וזמינותו. הוא מכבד את הסודיות המקצועית.

הוא מלווה אותך בתהליך השינוי הזה שאינו ליניארי, שבו יכול להתרחש גם עליות ומורדות, שהן נורמליות למדי, בחיים וגם בשינוי.

דילוג לתוכן