מכון נרוסנס נוירופידבק דינמי Neurofeedback dynamic

עזור למוח שלך לעזור לך!

נרופידבק דינמי הנה שיטה לאימון מוחי לא פולשנית וטבעית לחלוטין, המאפשרת למוח ללמוד כיצד לשנות את הפעילות המוחית שלו וכך מסייעת בשיפור הביצועים, היכולות והבריאות שלנו.

קביעת תור לאימוןהורדת הפלייר שלנו

"אתה לא יכול לדמיין כל מה שהמוח שלך יכול לעשות בשבילך"

איך?

זוהי שיטה מהפכנית לא פולשנית וטבעית לחלוטין, המבוססת על יכולות ויסות עצמי של המוח…

למה?

תחומי הטיפול מרובים, ויכולים להשפיע  על כל הסימפטומים הנפשיים והפיזיים…

למי?

באופיו הלא פולשני והמתקדם, נוירופידבק דינמי מתאים לכל הגילאים, החל בילדים צעירים לקשישים, וכן לאנשים עם מוגבלויות…

"100ֵֵ% טבעי, 100% בטוח"

"המאמן האישי של המוח שלך!"

הפרעות תקשורת וביישנות יתר

אושרית בת ה-12, לא יכלה לדבר ולתקשר אפילו עם קרוביה ולאחר 4 מפגשים התחילה לתקשר ולדבר עם הסביבה , וזה רק התחזק עם המפגשים הבאים

הפרעות של קשב, ריכוז מלווה בכעס

דוד בן ה- 6 סבל מהפרעת קשב וריכוז המלווים בהתפרצויות זעם. לאחר המפגש הראשון התפרצויות הזעם והכעס נעצרו לחלוטין. בהמשך האימונים הקשב והריכוז השתפרו באופן ניכר. הוא הצליח גם לבטא מילולית את רגשותיו תוך שליטה עצמית ורוגע. ד׳ גם כן השתפר  בלימודים.

הפרעות שינה וריכוז חמורות

רונית בת ה- 29 סבלה שנים רבות  מהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות ובעיקר בהפרעות שינה חמורות. היא ספרה ששנים רבות היא לא מצליחה להרדם כמעט כל הלילה ונרדמת רק לשעה או שעתיים למרות מגוון סוגי הטיפולים התרפיות והתרופות שהיא נטלה. אחרי שתי מפגשים באותו יום עם הפרש של כמה שעות, היא חזרה  לאחר שבוע למפגש נוסף בהתרגשות וספרה  שבפעם הראשונה מזה שנים היא נרדמה כל השבוע בשעה 23:00 עד הבוקר.

הפרעות שינה

גברת רוט סבלה במשך שנים מהפרעות שינה קשות, שהתבטאו בסיוטים, התעוררויות רבות וקושי בלהרדם לאחר מכן. אחרי כמה מפגשים, היא החלה להרדם מוקדם יותר ומהר יותר וגם לישון כל הלילה בלי נדודי שינה. בנוסף היא מדווחת שהיא ממוקדת ויעילה יותר במהלך היום וגם מרגישה שלווה יותר.