NeuroSense המרכז להכשרה ואימון מוחי בשיטת הנוירופידבק הדינמי ™Dynamical Neurofeedback

עזור למוח שלך לעזור לך!

נוירופידבק דינמי הנה שיטה לאימון מוחי לא פולשנית וטבעית לחלוטין, המאפשרת למוח ללמוד כיצד לשנות את הפעילות המוחית שלו וכך מסייעת לשפר את הבריאות ואת הביצועים שלנו.

קביעת תור לאימוןלהפוך למאמן נוירופידבק

"אתה לא יכול לדמיין כל מה שהמוח שלך יכול לעשות בשבילך"

השיטה

נוירופידבק הינה שיטת אימון מוחי לא פולשנית וטבעית המשתמשת ביכולתו של המוח לארגן מחדש את פעילותו ולווסת את עצמו ובכך לייעל את פעילות המוח שלנו כדי לשפר את ביצועיו ואת בריאותנו .

עוד>>

נוירופידבק דינמי, המיושם באמצעות מערכת NeurOptimal®, מווסת בעדינות את מרבית הבעיות הנובעות מהפרעות העצביות שלנו.

נוירופידבק דינמי

נוירופידבק דינמי משתמש במערכת NeurOptimal אשר מבוססת על אותם מאפיינים דינמיים של המוח. ההישג הטכנולוגי הזה אפשרי הודות לאלגוריתמים מורכבים, פרי פיתוח שעשו שני מדענים: ד"ר ואל וסו בראון.

למעשה, המערכת משתמשת ביכולת הלמידה של המוח שלנו, ומשאבותיו , אשר תאפשר לו להשיג חוסן רב יותר ובכך להשיג יציבות ויכולת הסתגלות טובה יותר מול השינויים הבלתי נמנעים (פנימיים וחיצוניים) המתרחשים ומתמשכים, הקיימים בכל יצור חי.

עוד>>

Neurofeedback דינמי עוזר לנו להחזיר את הבהירות הנפשית והשלווה הפנימית.

היתרונות ויישומים

נוירופידבק דינמי פועל בצורה גלובלית ולכן היישומים רבים. למעשה, על ידי  סדרי העדיפויות בהתערבותו של המוח וככל שהמוח יתאמן, המוח מתקן את תפקודו , ומשפיע על ארגון מחדש של הפעילות המוחית כדי לחזור "להווה" שמכונה "אפקט הכיוון מחדש" (Reorientation).

השיפורים המתקבלים יכולים להיות פסיכולוגיים (רגשיים/נפשיים) ופיזיולוגיים. כגון: חוסן, כוח, אנרגיה, רוגע, ביצועים, ריכוז, קשב, איזון, שלווה ועוד …זהו כלי רב עצמה המהווה מרכיב משמעותי ביותר בהשבת השליטה ובשיפור איכות החיים.
עוד>>

טכניקת ויסות עצמי טבעית של המוח.  

מהלך המפגש

במהלך הפגישה את/ה יושב/ת בנוחות בכיסא ומאזין/ה למוזיקה או צופה בסרטון. אלקטרודות המונחות על הקרקפת ימדדו את הפעילות החשמלית בקליפת המוח שתגלה שינוי או וריאציה של האות (אטי, מהיר, חזק, חלש, פתאומי וכו '…) בזמן אמת ותבצע ניתוק זעיר של הקול/צליל , שאף אם לעיטים בלתי נשמע, יהיה רלוונטי למוח שיגיב למידע זה.

לא צריך להתרכז או להכריח את עצמך לשמוע או לראות. את/ה יכול/ה לעצום עיניים ולישון. בינתיים המוח שלך מזהה את ההפרעות באופן לא מודע הגורם לו להתארגן מחדש.

מטבעו הלא פולשני והמתקדם, נוירופידבק דינאמי מתאים לכל הגילאים ולכולם.

עוד>>

"מתאים לכל הגילאים ולכולם"

עדויות

הפרעות תקשורת וביישנות יתר

אושרית בת ה-12, לא יכלה לדבר ולתקשר אפילו עם קרוביה ולאחר 4 מפגשים התחילה לתקשר ולדבר עם הסביבה , וזה רק התחזק עם המפגשים הבאים

הפרעות של קשב, ריכוז מלווה בכעס

דוד בן ה- 6 סבל מהפרעת קשב וריכוז המלווים בהתפרצויות זעם. לאחר המפגש הראשון התפרצויות הזעם והכעס נעצרו לחלוטין. בהמשך האימונים הקשב והריכוז השתפרו באופן ניכר. הוא הצליח גם לבטא מילולית את רגשותיו תוך שליטה עצמית ורוגע. ד׳ גם כן השתפר  בלימודים.

הפרעות שינה וריכוז חמורות

רונית בת ה- 29 סבלה שנים רבות  מהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות ובעיקר בהפרעות שינה חמורות. היא ספרה ששנים רבות היא לא מצליחה להרדם כמעט כל הלילה ונרדמת רק לשעה או שעתיים למרות מגוון סוגי הטיפולים התרפיות והתרופות שהיא נטלה. אחרי שתי מפגשים באותו יום עם הפרש של כמה שעות, היא חזרה  לאחר שבוע למפגש נוסף בהתרגשות וספרה  שבפעם הראשונה מזה שנים היא נרדמה כל השבוע בשעה 23:00 עד הבוקר.

הפרעות שינה

גברת רוט סבלה במשך שנים מהפרעות שינה קשות, שהתבטאו בסיוטים, התעוררויות רבות וקושי בלהרדם לאחר מכן. אחרי כמה מפגשים, היא החלה להרדם מוקדם יותר ומהר יותר וגם לישון כל הלילה בלי נדודי שינה. בנוסף היא מדווחת שהיא ממוקדת ויעילה יותר במהלך היום וגם מרגישה שלווה יותר.

סרטוניים

צור קשר

7 + 8 =